Doprava

Doprava balíkov a dobierok 5 Eur za balík, pri nadrozmerných alebo paletových dodávkach cena individuálne dohodou v rámci Slovenske republiky.

Cena dopravy mimo SR na vyžiadanie a dohodou.

DOPRAVA NA ÚZEMÍ SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Obvyklá dodacia doba na doručenie tovaru je do 3 pracovných od potvrdenia objednávky. Orientačné hodiny pre rozvoz tovaru sú v pracovné dni medzi 8.00 – 18.00 hod. Spôsob dopravy tovaru si kupujúci zvolí sám cez objednávkový formulár v e-shope alebo pri inom spôsobe komunikácie.

Kupujúci si môže vybrať z niekoľkých spôsobov doručenia a prevzatia objednaného tovaru:

Doprava kuriérom

cena dopravy: 5 € s DPH
(0 € s DPH pri produktoch s označením „doprava zadarmo“ )

  • v rámci celého územia Slovenskej Republiky
  • doručenie tovaru v pracovných dňoch v čase medzi 8.00 -18.00 hod
  • tovar Vám bude doručený na miesto určenia vo vopred dohodnutom termíne
  • bude doručený pred prvé uzamykateľné dvere na Vašom dome či byte
  • dopravca nezabezpečuje vynášku na poschodie
  • nadštandardná doprava je hradená zákazníkom ( pre viac informácií nás kontaktujte )

Osobný odber na prevádzke

Osobné prevzatie je zadarmo.

Osobný odber je možný na prevádzke predávajúceho na adrese AGI s.r.o. Električná 23, 91101, Trenčín, v pracovných dňoch počas otváracích hodín medzi 8:00 - 17:00 hodinou, v inom termíne len na základe dohody prostredníctvom e-mailu info@agi.sk alebo telefonického rozhovoru na číslach 0902 903 371.  Pozrite si mapu kde nás nájdete.

Pre Vašu objednávku sa môžete zastaviť po obdržaní informačného e-mailu a sms správy. V prípade ak sa pre tovar zastavíte pred doručením týchto správ, Vami objednaný tovar ešte nemusí byť prichystaný na vyzdvihnutie.

Doprava do zahraničia:

Objednávku tovaru z nášho internetového obchodu si môžu spraviť aj zákazníci z ČR, Rakúska, Maďarska a Polska. V takomto prípade je účtovaná individuálne na dopyt podľa druhu tovaru a vzdialenosti. Tovar do zahraničia neodosielame na dobierku.