Akumulátorová koloběžka ESN 350

Akumulátorová koloběžka ESN 350

Výrobca Narex
Kód produktu 65 405 349
Vaša cena
369,00 € s DPH
Posledné 2 kusy

Chcete sa vyhnúť dopravnej zápche a prísť do práce načas? Alebo sa len tak prechádzať po meste, či vyraziť niekam do prírody? S elektrokoloběžkou Narex ESN 350 môžete okamžite vyraziť.

E-kolobežka Narex zaručuje vysoký komfort jazdy na rovných i na členitých povrchoch. Pevný oceľový rám a široký hliníkový odliatok nosné plošiny sú maximálne stabilné aj pri pohybe na nespevnenom teréne. 8,5palcová bezdušové kolesá tlmí nárazy a vibrácie, zvyšujú reakcieschopnosť a uľahčujú ovládanie. Vďaka uloženie akumulátora do stĺpika stroja má kolobežka vysokú svetlú výšku (120 mm), bez ťažkostí teda zdolá aj bežné spomaľovacie prahy, nájazdy na chodníky a iné terénne nerovnosti. Výkonný bezkefkový motor si poradí so stúpaním až 15 °.

Vymeniteľný Li-Ion akumulátor
Vymeniteľný Li-Ion akumulátor Jadro vyberateľného akumulátora tvorí kvalitný Li-Ion články Panasonic s menovitou kapacitou 6,4 Ah, vďaka ktorým je možné na jedno nabitie prejsť vzdialenosť až 25 km. Nabíjací čas plne vybitého akumulátora sa pohybuje medzi 150-180 minútami. Batériu možno nabíjať vybratú alebo priamo v stĺpiku stroja prostredníctvom nabíjacieho konektora. Pre skutočných nadšencov ponúkame možnosť kúpy náhradného akumulátora, ktorým je možné až zdvojnásobiť dojazd. Výmena náhradná batéria je veľmi jednoduchá a rýchla a zaberie len pár sekúnd.

Bezpečnosť je vždy na prvom mieste!
S ohľadom na zabezpečenie čo najväčšej bezpečnosti pri jazde za zníženej viditeľnosti je e-kolobežka NAREX štandardne vybavená predným LED reflektorom s aktívnym dosvitom až 20 m a zadné červenou LED lampou. Pre jazdu v zástavbe alebo na cyklotrasách slúži manuálny signalizačné zvonček.

Prehľadný LCD displej
Jasne čitateľný, intuitívny LCD displej zobrazuje aktuálny stav batérie, rýchlosť a predvolený rýchlostný režim. Stlačením funkčného tlačidla je možné voliť medzi tromi rýchlosťami a určovať tak tempo, ktoré bude vyhovovať Vám a zároveň prispôsobovať výkon stroja charakteru okolitej krajiny a terénu pred Vami. Pre pohodlné cestovanie na dlhšie vzdialenosti možno využiť funkcie tempomatu so zvukovým upozornením.

Kotúčová a nožná brzda
Zadná kotúčová brzda s funkciou e-ABS sa vyznačuje vysokou spoľahlivosťou pri brzdení. Zadná nožná brzda v hraničných situáciách skracuje brzdnú dráhu na nutné minimum. Akonáhle užívateľ začne brzdiť, začne prerušovane svietiť zadné červená LED lampa.

350W bezuhlíkový (bezkomutátorový) motor
uložený v disku predného kolesa, dokáže akcelerovať až na rýchlosť 29 km / hod a zároveň byť maximálne efektívny. Pri jazde z kopca, alebo pri brzdení, dokáže vytvárať prebytočnú energiu, rekuperovať ju späť do batérie a významne tak predlžovať dojazd stroja.

E-kolobežka Narex je neuveriteľne skladná
Skladací mechanizmus kolobežky je obdivuhodne jednoduchý, takže ju môžete ľahko zložiť do batožinového priestoru auta, alebo vziať so sebou do autobusu, metra a električky. Špeciálne navrhnutý zámok znemožňuje rozloženie kolobežky počas jazdy.

Otázka k tovaru: Akumulátorová koloběžka ESN 350

Podobné produkty